Úřední deska

Písemnosti k převzetí
dle §49odst. 2 os.ř. a §49 odst. 4 os.ř.

Více zde »

1/2 rodinného domu, k.ú. Iváň na Hané

Místo: www.exdrazby.cz

Jedná se o zděný rodinný dům s půdorysem tvaru písmene „L“. Stavba je po kompletní rekonstrukci včetně demolice starých budov a zahradních úprav. Vznikla přestavbou původní zemědělské usedlosti. Zachovány byly jen základy, většina nosných zdí a část stropů. Kolaudace domu proběhla koncem roku 2008. Zadní část domu má dvě nadzemní podlaží a sedlovou střechu. Levá strana má jedno nadzemní podlaží a pultovou střechu. Okna jsou dřevěná. Je zde možnost kompletního napojení na inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod, plynovod, dešťová voda je svedena do 15 m3 jímky. Na pozemku je také studna, která je však bez vody.
V levém boku je k dispozici technické zázemí, bytová jednotka a dva pokoje. Bytová jednotka se skládá ze dvou pokojů, koupelny se sprchou a WC. Ve dvou podsklepených částech se nachází dva sklípky v nedokončeném stavu. Dále je k dispozici garáž.
V hlavní, zadní části rodinného domu je v prvním nadzemním podlaží předsíň, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři pokoje, které jsou z části hotové, z části nedokončené. Dále je ve druhém patře koupelna s vanou, šatna, WC, pokoj s vlastní koupelnou s vanou a WC. Vedle této části se nachází dřevěná pergola a vedle ní sklad dřeva.
Rodinný dům je nadstandardně vybaven, velmi prostorný, s nadstandardním provedením konstrukcí. Schodiště je dřevěné, na podlahách je také dřevo. V pár místnostech je dlažba. Vytápění je ústřední teplovodní s plynovým kotlem. V některých částech je podlahové topení. Dům disponuje centrálním vysáváním. Je zde provedena příprava na zabezpečení domu. Dále jsou zde přípojky telefonu a internetové datové sítě.
Exteriér rodinného domu představují cihly očištěné a ošetřené vodou odpuzující vrchní impregnací. Celkově je stavba ve velmi dobrém stavebně technickém stavu bez výraznějších nedostatků či známek opotřebení. V některých částech však není zcela dokončena.

dražební vyhláška 50008-19

267_4567_2019 RD Ivaň na Hané 2019 II_DRAFT

fotodokumentace 50008-19